KONST / Litografier / Färglitografi 12746471
nr 1274 6471
Claude Weisbuch
(f. 1927)
Färglitografi, Claude Weisbuch (f. 1927), Don Quijote. Signerad, numrerad 145/250. Motivet: 45x54 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 9 september 2019
kl 18:38:58
7/9 04:46:47
100 kr
8/9 17:20:24